
Wholesale Women's Light Luxury Gold Plated Copper And Zircon Jewelry Heart And Geometric Star Pendant Ochain Necklace
Wholesale Women's Light Luxury Gold Plated Copper And Zircon Jewelry Heart And Geometric Star Pendant Ochain Necklace
| 459 | Titanium Steel Material Electroplated In Vacuum Furnace 18K |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Star,Geometric Type |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Original: $1.66
-65%$1.66
$0.58More Images




Wholesale Women's Light Luxury Gold Plated Copper And Zircon Jewelry Heart And Geometric Star Pendant Ochain Necklace
| 459 | Titanium Steel Material Electroplated In Vacuum Furnace 18K |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Star,Geometric Type |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 459 | Titanium Steel Material Electroplated In Vacuum Furnace 18K |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Star,Geometric Type |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |























