
Wholesale Women's Light Luxury Gold Plated Copper Inlaid With Zircon Fanshaped Skirt Necklace Pendant Jewelry
Wholesale Women's Light Luxury Gold Plated Copper Inlaid With Zircon Fanshaped Skirt Necklace Pendant Jewelry
| 450 | Titanium Steel Material,Vacuum Furnace Electroplating,Anti-Allergic And Color-Preserving |
|---|---|
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Fan-Shaped Skirt |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |
Original: $1.44
-65%$1.44
$0.50More Images




Wholesale Women's Light Luxury Gold Plated Copper Inlaid With Zircon Fanshaped Skirt Necklace Pendant Jewelry
| 450 | Titanium Steel Material,Vacuum Furnace Electroplating,Anti-Allergic And Color-Preserving |
|---|---|
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Fan-Shaped Skirt |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 450 | Titanium Steel Material,Vacuum Furnace Electroplating,Anti-Allergic And Color-Preserving |
|---|---|
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Fan-Shaped Skirt |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |























