
Wholesale Women's Light Luxury Gold Plated Mickey Pattern Titanium Steel And Copper Inlaid With Zircon Necklace With Flash O Chain
Wholesale Women's Light Luxury Gold Plated Mickey Pattern Titanium Steel And Copper Inlaid With Zircon Necklace With Flash O Chain
| 445 | Titanium Steel Material,Vacuum Furnace Electroplating,Anti-Allergic And Color-Preserving |
|---|---|
| Chain Style | Flash O Chain |
| Gender | Women's |
| Material | 18K Gold |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Mickey |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |
Original: $1.66
-65%$1.66
$0.58More Images




Wholesale Women's Light Luxury Gold Plated Mickey Pattern Titanium Steel And Copper Inlaid With Zircon Necklace With Flash O Chain
| 445 | Titanium Steel Material,Vacuum Furnace Electroplating,Anti-Allergic And Color-Preserving |
|---|---|
| Chain Style | Flash O Chain |
| Gender | Women's |
| Material | 18K Gold |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Mickey |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 445 | Titanium Steel Material,Vacuum Furnace Electroplating,Anti-Allergic And Color-Preserving |
|---|---|
| Chain Style | Flash O Chain |
| Gender | Women's |
| Material | 18K Gold |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Mickey |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |























