
Wholesale Women's Light Luxury Kitty Necklace With Bow Tie And Cartoon Characters Pattern Real Gold Plated Copper Zircon O Word Chain Pendant
Wholesale Women's Light Luxury Kitty Necklace With Bow Tie And Cartoon Characters Pattern Real Gold Plated Copper Zircon O Word Chain Pendant
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Bow Tie,Cartoon Characters |
| Pendant Material | Zircon |
| Processing Technology | Real Gold Plating |
| Shape | Cartoon Characters |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |
Original: $1.55
-65%$1.55
$0.54More Images





Wholesale Women's Light Luxury Kitty Necklace With Bow Tie And Cartoon Characters Pattern Real Gold Plated Copper Zircon O Word Chain Pendant
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Bow Tie,Cartoon Characters |
| Pendant Material | Zircon |
| Processing Technology | Real Gold Plating |
| Shape | Cartoon Characters |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Bow Tie,Cartoon Characters |
| Pendant Material | Zircon |
| Processing Technology | Real Gold Plating |
| Shape | Cartoon Characters |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |























