
Wholesale Women's Light Luxury Minimalist Drop Shape Ushaped Stainless Steel Electroplated Snake Bone Chain Necklace Pendant
Wholesale Women's Light Luxury Minimalist Drop Shape Ushaped Stainless Steel Electroplated Snake Bone Chain Necklace Pendant
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | U-Shaped,Drop Shape |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Drop Shape |
| Style | Light Luxury Style,Minimalist |
| Weight | 50g |
Original: $4.43
-65%$4.43
$1.55More Images






Wholesale Women's Light Luxury Minimalist Drop Shape Ushaped Stainless Steel Electroplated Snake Bone Chain Necklace Pendant
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | U-Shaped,Drop Shape |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Drop Shape |
| Style | Light Luxury Style,Minimalist |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | U-Shaped,Drop Shape |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Drop Shape |
| Style | Light Luxury Style,Minimalist |
| Weight | 50g |























