
Wholesale Women's Light Luxury Minimalist Electroplated Stainless Steel And Natural Freshwater Pearl Spliced Chain Necklace
Wholesale Women's Light Luxury Minimalist Electroplated Stainless Steel And Natural Freshwater Pearl Spliced Chain Necklace
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Pearl Necklace Bracelet,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Natural Pearl |
| Pendant Material | Pearl |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Light Luxury Style,Minimalist |
| Weight | 5g |
Original: $5.23
-65%$5.23
$1.83More Images






Wholesale Women's Light Luxury Minimalist Electroplated Stainless Steel And Natural Freshwater Pearl Spliced Chain Necklace
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Pearl Necklace Bracelet,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Natural Pearl |
| Pendant Material | Pearl |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Light Luxury Style,Minimalist |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Pearl Necklace Bracelet,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Natural Pearl |
| Pendant Material | Pearl |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Light Luxury Style,Minimalist |
| Weight | 5g |























