
Wholesale Women's Light Luxury Minimalist Electroplated Stainless Steel Zircon Drop Shape Pendant Necklace With Oshaped Chain
Wholesale Women's Light Luxury Minimalist Electroplated Stainless Steel Zircon Drop Shape Pendant Necklace With Oshaped Chain
| Chain Style | O-Shaped Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Zircon |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Drop Shape |
| Style | Light Luxury Style,Minimalist |
| Weight | 50g |
Original: $4.93
-65%$4.93
$1.73More Images







Wholesale Women's Light Luxury Minimalist Electroplated Stainless Steel Zircon Drop Shape Pendant Necklace With Oshaped Chain
| Chain Style | O-Shaped Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Zircon |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Drop Shape |
| Style | Light Luxury Style,Minimalist |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Shaped Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Zircon |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Drop Shape |
| Style | Light Luxury Style,Minimalist |
| Weight | 50g |























