
Wholesale Women's Light Luxury Minimalist Heart Shape 18K Real Gold Plated Pendant Necklace With Regular Chain
Wholesale Women's Light Luxury Minimalist Heart Shape 18K Real Gold Plated Pendant Necklace With Regular Chain
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Light Luxury Style,Minimalist |
| Weight | 12g |
Original: $5.02
-65%$5.02
$1.76More Images





Wholesale Women's Light Luxury Minimalist Heart Shape 18K Real Gold Plated Pendant Necklace With Regular Chain
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Light Luxury Style,Minimalist |
| Weight | 12g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Light Luxury Style,Minimalist |
| Weight | 12g |























