
Wholesale Women's Light Luxury Minimalist Heart Shape Copper Electroplated Clavicle Chain Necklace
Wholesale Women's Light Luxury Minimalist Heart Shape Copper Electroplated Clavicle Chain Necklace
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Light Luxury Style,Minimalist |
| Weight | 1g |
Original: $1.43
-65%$1.43
$0.50More Images








Wholesale Women's Light Luxury Minimalist Heart Shape Copper Electroplated Clavicle Chain Necklace
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Light Luxury Style,Minimalist |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Light Luxury Style,Minimalist |
| Weight | 1g |























