
Wholesale Women's Light Luxury Real Gold Plated Copper Heart Shape Star And Moon Open Ring Jewelry
Wholesale Women's Light Luxury Real Gold Plated Copper Heart Shape Star And Moon Open Ring Jewelry
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Gold Plated Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Original: $1.61
-65%$1.61
$0.56More Images












Wholesale Women's Light Luxury Real Gold Plated Copper Heart Shape Star And Moon Open Ring Jewelry
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Gold Plated Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Gold Plated Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |























