
Wholesale Women's Light Luxury Stainless Steel And Resin Water Drop Clavicle Necklace With Colorful Zircon And Geometric Pattern Electroplated
Wholesale Women's Light Luxury Stainless Steel And Resin Water Drop Clavicle Necklace With Colorful Zircon And Geometric Pattern Electroplated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel Zircon |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Resin |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $6.21
-65%$6.21
$2.17More Images











Wholesale Women's Light Luxury Stainless Steel And Resin Water Drop Clavicle Necklace With Colorful Zircon And Geometric Pattern Electroplated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel Zircon |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Resin |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel Zircon |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Resin |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























