
Wholesale Women's Light Luxury Stainless Steel Tianhe Stone Handmade Double Clavicle Necklace With Electroplating And Blade Chain Design
Wholesale Women's Light Luxury Stainless Steel Tianhe Stone Handmade Double Clavicle Necklace With Electroplating And Blade Chain Design
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel Tianhe Stone |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Suit Combination | Necklace Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $2.41
-65%$2.41
$0.84More Images







Wholesale Women's Light Luxury Stainless Steel Tianhe Stone Handmade Double Clavicle Necklace With Electroplating And Blade Chain Design
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel Tianhe Stone |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Suit Combination | Necklace Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel Tianhe Stone |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Suit Combination | Necklace Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























