
Wholesale Women's Light Luxury Style Colorful Zircon Stainless Steel Drop Shape Pendant Stacked Clavicle Chain Necklace With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
Wholesale Women's Light Luxury Style Colorful Zircon Stainless Steel Drop Shape Pendant Stacked Clavicle Chain Necklace With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
| Chain Style | Combination Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Zircon |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Drop Shape |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 15g |
More Images
















Wholesale Women's Light Luxury Style Colorful Zircon Stainless Steel Drop Shape Pendant Stacked Clavicle Chain Necklace With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
| Chain Style | Combination Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Zircon |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Drop Shape |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Combination Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Zircon |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Drop Shape |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 15g |























