
Wholesale Women's Light Luxury Style Fanshaped Lower Skirt Pattern Gold Plated Titanium Steel And Copper Inlaid With Zircon Cross Chain Necklace
Wholesale Women's Light Luxury Style Fanshaped Lower Skirt Pattern Gold Plated Titanium Steel And Copper Inlaid With Zircon Cross Chain Necklace
| 448 | Titanium Steel Material Electroplated In Vacuum Furnace,Anti-Allergic And Color-Preserving |
|---|---|
| Chain Style | Cross Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Fan-Shaped Lower Skirt |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |
Original: $2.68
-65%$2.68
$0.94More Images




Wholesale Women's Light Luxury Style Fanshaped Lower Skirt Pattern Gold Plated Titanium Steel And Copper Inlaid With Zircon Cross Chain Necklace
| 448 | Titanium Steel Material Electroplated In Vacuum Furnace,Anti-Allergic And Color-Preserving |
|---|---|
| Chain Style | Cross Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Fan-Shaped Lower Skirt |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 448 | Titanium Steel Material Electroplated In Vacuum Furnace,Anti-Allergic And Color-Preserving |
|---|---|
| Chain Style | Cross Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Fan-Shaped Lower Skirt |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |























