
Wholesale Women's Light Luxury Style Round Pattern Gold Plated Titanium Steel O Word Chain Necklace With Copper Inlaid With Zircon Pendant
Wholesale Women's Light Luxury Style Round Pattern Gold Plated Titanium Steel O Word Chain Necklace With Copper Inlaid With Zircon Pendant
| 444 | Titanium Steel Material Electroplated In Vacuum Furnace,Anti-Allergic And Color-Preserving |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Round |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |
Original: $1.66
-65%$1.66
$0.58More Images




Wholesale Women's Light Luxury Style Round Pattern Gold Plated Titanium Steel O Word Chain Necklace With Copper Inlaid With Zircon Pendant
| 444 | Titanium Steel Material Electroplated In Vacuum Furnace,Anti-Allergic And Color-Preserving |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Round |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 444 | Titanium Steel Material Electroplated In Vacuum Furnace,Anti-Allergic And Color-Preserving |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Round |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |























