
Wholesale Women's Light Luxury Style Stainless Steel And Copper Necklace With Glass Inlay Of Cartoon Characters Christmas Tree And Bow
Wholesale Women's Light Luxury Style Stainless Steel And Copper Necklace With Glass Inlay Of Cartoon Characters Christmas Tree And Bow
| Attribute 1 | Bow Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Christmas Tree Necklace |
| Attribute 3 | Stainless Steel Necklace |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Inlay Material | Glass |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Cartoon Characters |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |
Original: $1.74
-65%$1.74
$0.61More Images













Wholesale Women's Light Luxury Style Stainless Steel And Copper Necklace With Glass Inlay Of Cartoon Characters Christmas Tree And Bow
| Attribute 1 | Bow Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Christmas Tree Necklace |
| Attribute 3 | Stainless Steel Necklace |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Inlay Material | Glass |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Cartoon Characters |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 1 | Bow Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Christmas Tree Necklace |
| Attribute 3 | Stainless Steel Necklace |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Inlay Material | Glass |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Cartoon Characters |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |























