
Wholesale Women's Light Luxury Style Stainless Steel Electroplated Bow Tie Pearl Earrings
| Attribute 1 | Stainless Steel Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Bow Earrings |
| Attribute 3 | Pearl Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Bow Tie |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |
Original: $1.18
-65%$1.18
$0.41More Images





Wholesale Women's Light Luxury Style Stainless Steel Electroplated Bow Tie Pearl Earrings
| Attribute 1 | Stainless Steel Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Bow Earrings |
| Attribute 3 | Pearl Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Bow Tie |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 1 | Stainless Steel Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Bow Earrings |
| Attribute 3 | Pearl Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Bow Tie |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |























