
Wholesale Women's Light Luxury Style Stainless Steel Heart Plated 18K Gold Zircon Jewelry Set With Earrings And Necklace
Wholesale Women's Light Luxury Style Stainless Steel Heart Plated 18K Gold Zircon Jewelry Set With Earrings And Necklace
| 1 | Necklace Customization |
|---|---|
| 3 | Necklace: Understated Luxury,Niche Design |
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $6.01
-65%$6.01
$2.10More Images



























Wholesale Women's Light Luxury Style Stainless Steel Heart Plated 18K Gold Zircon Jewelry Set With Earrings And Necklace
| 1 | Necklace Customization |
|---|---|
| 3 | Necklace: Understated Luxury,Niche Design |
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 1 | Necklace Customization |
|---|---|
| 3 | Necklace: Understated Luxury,Niche Design |
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |























