
Wholesale Women's Light Luxury Style Stainless Steel Pearl Strand Necklace With Real Gold Plated Heart Shape Titanium Steel Pendant
Wholesale Women's Light Luxury Style Stainless Steel Pearl Strand Necklace With Real Gold Plated Heart Shape Titanium Steel Pendant
| Chain Style | Pearl Strand |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Real Gold Plating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 20g |
Original: $4.49
-65%$4.49
$1.57More Images







Wholesale Women's Light Luxury Style Stainless Steel Pearl Strand Necklace With Real Gold Plated Heart Shape Titanium Steel Pendant
| Chain Style | Pearl Strand |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Real Gold Plating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Strand |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Real Gold Plating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 20g |























