
Wholesale Women's Luxury Highend Minimalist Geometric Cshaped Electroplated Stainless Steel Oil Drop Earrings
Wholesale Women's Luxury Highend Minimalist Geometric Cshaped Electroplated Stainless Steel Oil Drop Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End,Minimalist |
| Weight | 50g |
More Images





Wholesale Women's Luxury Highend Minimalist Geometric Cshaped Electroplated Stainless Steel Oil Drop Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End,Minimalist |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End,Minimalist |
| Weight | 50g |























