
Wholesale Women's Medieval Geometric Blue Turquoise Rhinestone Eye Pattern Triangular Pendant Stainless Steel Electroplated Necklace
Wholesale Women's Medieval Geometric Blue Turquoise Rhinestone Eye Pattern Triangular Pendant Stainless Steel Electroplated Necklace
| Chain Style | Thin Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Medieval Style,Geometry |
| Weight | 10g |
Original: $2.62
-65%$2.62
$0.92More Images




Wholesale Women's Medieval Geometric Blue Turquoise Rhinestone Eye Pattern Triangular Pendant Stainless Steel Electroplated Necklace
| Chain Style | Thin Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Medieval Style,Geometry |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Thin Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Medieval Style,Geometry |
| Weight | 10g |























