
Wholesale Women's Medieval Minimalist Geometric Round Stainless Steel Goldplated Doublelayer Stacked Pendant Necklace
Wholesale Women's Medieval Minimalist Geometric Round Stainless Steel Goldplated Doublelayer Stacked Pendant Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Medieval Style,Minimalist |
| Weight | 27g |
Original: $4.15
-65%$4.15
$1.45More Images




Wholesale Women's Medieval Minimalist Geometric Round Stainless Steel Goldplated Doublelayer Stacked Pendant Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Medieval Style,Minimalist |
| Weight | 27g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Medieval Style,Minimalist |
| Weight | 27g |























