
Wholesale Women's Medieval Minimalist Style Heart Shape Gold Plated Stainless Steel Pendant Necklace
Wholesale Women's Medieval Minimalist Style Heart Shape Gold Plated Stainless Steel Pendant Necklace
| Chain Style | O |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Medieval Style,Minimalist |
| Weight | 30g |
Original: $4.38
-65%$4.38
$1.53More Images




Wholesale Women's Medieval Minimalist Style Heart Shape Gold Plated Stainless Steel Pendant Necklace
| Chain Style | O |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Medieval Style,Minimalist |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Medieval Style,Minimalist |
| Weight | 30g |























