
Wholesale Women's Medieval Multielement Heartshaped Goldplated Stainless Steel Pendant Necklace With Oshaped Chain
Wholesale Women's Medieval Multielement Heartshaped Goldplated Stainless Steel Pendant Necklace With Oshaped Chain
| Chain Style | O-Shaped Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Medieval Style,Shape,Pattern |
| Weight | 24g |
Original: $4.77
-65%$4.77
$1.67More Images




Wholesale Women's Medieval Multielement Heartshaped Goldplated Stainless Steel Pendant Necklace With Oshaped Chain
| Chain Style | O-Shaped Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Medieval Style,Shape,Pattern |
| Weight | 24g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Shaped Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Medieval Style,Shape,Pattern |
| Weight | 24g |























