
Wholesale Women's Medieval Style Flower Heartshaped Stainless Steel Electroplated Pendant Chain Necklace With Oshaped Chain
Wholesale Women's Medieval Style Flower Heartshaped Stainless Steel Electroplated Pendant Chain Necklace With Oshaped Chain
| Chain Style | O-Shaped Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | Medieval Style,Plants And Flowers |
| Weight | 24g |
Original: $4.04
-65%$4.04
$1.41More Images




Wholesale Women's Medieval Style Flower Heartshaped Stainless Steel Electroplated Pendant Chain Necklace With Oshaped Chain
| Chain Style | O-Shaped Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | Medieval Style,Plants And Flowers |
| Weight | 24g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Shaped Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | Medieval Style,Plants And Flowers |
| Weight | 24g |























