
Wholesale Women's Medieval Style Geometric Butterfly Pearl Tassel Stainless Steel Stamped Earrings
Wholesale Women's Medieval Style Geometric Butterfly Pearl Tassel Stainless Steel Stamped Earrings
| Attribute 1 | Tassel Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Stainless Steel Earrings |
| Attribute 3 | Butterfly Pearl Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Stamping |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Medieval Style,Animal |
| Weight | 1g |
More Images





Wholesale Women's Medieval Style Geometric Butterfly Pearl Tassel Stainless Steel Stamped Earrings
| Attribute 1 | Tassel Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Stainless Steel Earrings |
| Attribute 3 | Butterfly Pearl Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Stamping |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Medieval Style,Animal |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 1 | Tassel Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Stainless Steel Earrings |
| Attribute 3 | Butterfly Pearl Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Stamping |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Medieval Style,Animal |
| Weight | 1g |























