
Wholesale Women's Medieval Style Goldplated Stainless Steel Cut Out Heartshaped Flower Leopard Print Pendant Necklace With Flash O Chain
Wholesale Women's Medieval Style Goldplated Stainless Steel Cut Out Heartshaped Flower Leopard Print Pendant Necklace With Flash O Chain
| Chain Style | Flash O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | Medieval Style,Plants And Flowers |
| Weight | 27g |
More Images




Wholesale Women's Medieval Style Goldplated Stainless Steel Cut Out Heartshaped Flower Leopard Print Pendant Necklace With Flash O Chain
| Chain Style | Flash O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | Medieval Style,Plants And Flowers |
| Weight | 27g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Flash O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | Medieval Style,Plants And Flowers |
| Weight | 27g |























