
Wholesale Women's Medieval Style Goldplated Stainless Steel Necklace With Heartshaped And Bow Tie Pendant And Flat Cross Chain
Wholesale Women's Medieval Style Goldplated Stainless Steel Necklace With Heartshaped And Bow Tie Pendant And Flat Cross Chain
| Chain Style | Flat Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Heart Shape,Bow Tie |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Bow Tie |
| Style | Medieval Style,Shape,Pattern |
| Weight | 25g |
Original: $4.27
-65%$4.27
$1.49More Images




Wholesale Women's Medieval Style Goldplated Stainless Steel Necklace With Heartshaped And Bow Tie Pendant And Flat Cross Chain
| Chain Style | Flat Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Heart Shape,Bow Tie |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Bow Tie |
| Style | Medieval Style,Shape,Pattern |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Flat Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Heart Shape,Bow Tie |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Bow Tie |
| Style | Medieval Style,Shape,Pattern |
| Weight | 25g |























