
Wholesale Women's Medieval Style Goldplated Stainless Steel Star And Heart Shape Multipendant Necklace With Flat Cross Chain
Wholesale Women's Medieval Style Goldplated Stainless Steel Star And Heart Shape Multipendant Necklace With Flat Cross Chain
| Chain Style | Flat Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Heart Shape,Star |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Medieval Style,Shape,Pattern |
| Weight | 16g |
Original: $3.61
-65%$3.61
$1.26More Images




Wholesale Women's Medieval Style Goldplated Stainless Steel Star And Heart Shape Multipendant Necklace With Flat Cross Chain
| Chain Style | Flat Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Heart Shape,Star |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Medieval Style,Shape,Pattern |
| Weight | 16g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Flat Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Heart Shape,Star |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Medieval Style,Shape,Pattern |
| Weight | 16g |























