
Wholesale Women's Medieval Style Goldplated Stainless Steel Sun Face Heartshaped Bow Tie Pendant Necklace With O Word Chain
Wholesale Women's Medieval Style Goldplated Stainless Steel Sun Face Heartshaped Bow Tie Pendant Necklace With O Word Chain
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Heart Shape,Bow Tie |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Bow Tie |
| Style | Medieval Style,Shape,Pattern |
| Weight | 27g |
Original: $3.61
-65%$3.61
$1.26More Images




Wholesale Women's Medieval Style Goldplated Stainless Steel Sun Face Heartshaped Bow Tie Pendant Necklace With O Word Chain
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Heart Shape,Bow Tie |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Bow Tie |
| Style | Medieval Style,Shape,Pattern |
| Weight | 27g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Heart Shape,Bow Tie |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Bow Tie |
| Style | Medieval Style,Shape,Pattern |
| Weight | 27g |























