
Wholesale Women's Medieval Style Heartshaped Leopard Print Stainless Steel Goldplated Pendant Rope Chain Necklace
Wholesale Women's Medieval Style Heartshaped Leopard Print Stainless Steel Goldplated Pendant Rope Chain Necklace
| Chain Style | Rope Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Medieval Style,Shape,Pattern |
| Weight | 20g |
Original: $3.71
-65%$3.71
$1.30More Images




Wholesale Women's Medieval Style Heartshaped Leopard Print Stainless Steel Goldplated Pendant Rope Chain Necklace
| Chain Style | Rope Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Medieval Style,Shape,Pattern |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Rope Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Medieval Style,Shape,Pattern |
| Weight | 20g |























