
Wholesale Women's Mini Geometric Stainless Steel 18K Gold Electroplated Elephant Pendant Cross Chain Necklace
Wholesale Women's Mini Geometric Stainless Steel 18K Gold Electroplated Elephant Pendant Cross Chain Necklace
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 18K Gold |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Weight | 1g |
Original: $1.32
-65%$1.32
$0.46More Images




Wholesale Women's Mini Geometric Stainless Steel 18K Gold Electroplated Elephant Pendant Cross Chain Necklace
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 18K Gold |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 18K Gold |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Weight | 1g |























