
Wholesale Women's Minimalist Casual Geometric Ushaped Stainless Steel Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plated Earrings
Wholesale Women's Minimalist Casual Geometric Ushaped Stainless Steel Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plated Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | U-Shaped |
| Style | Casual Style,Geometry |
| Type Of Product | Accessories |
| Weight | 5g |
Original: $2.71
-65%$2.71
$0.95More Images





Wholesale Women's Minimalist Casual Geometric Ushaped Stainless Steel Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plated Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | U-Shaped |
| Style | Casual Style,Geometry |
| Type Of Product | Accessories |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | U-Shaped |
| Style | Casual Style,Geometry |
| Type Of Product | Accessories |
| Weight | 5g |























