
Wholesale Women's Minimalist Geometric Cherry Pendant Necklace Stainless Steel 18K Gold Electroplated Bamboo Chain Jewelry
Wholesale Women's Minimalist Geometric Cherry Pendant Necklace Stainless Steel 18K Gold Electroplated Bamboo Chain Jewelry
| Chain Style | Bamboo Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 18K Gold |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Weight | 1g |
Original: $1.79
-65%$1.79
$0.63More Images





Wholesale Women's Minimalist Geometric Cherry Pendant Necklace Stainless Steel 18K Gold Electroplated Bamboo Chain Jewelry
| Chain Style | Bamboo Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 18K Gold |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Bamboo Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 18K Gold |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Weight | 1g |























