
Wholesale Women's Minimalist Geometric Titanium Steel Necklace With Electroplated Design And Snake Bone Chain
Wholesale Women's Minimalist Geometric Titanium Steel Necklace With Electroplated Design And Snake Bone Chain
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist |
| Weight | 5g |
Original: $1.37
-65%$1.37
$0.48More Images






Wholesale Women's Minimalist Geometric Titanium Steel Necklace With Electroplated Design And Snake Bone Chain
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist |
| Weight | 5g |























