
Wholesale Women's Minimalist Ins Style Gold Plated Geometric Stainless Steel Handmade Chain Necklace With Sun Heart Conch Shell Cross Pendant
Wholesale Women's Minimalist Ins Style Gold Plated Geometric Stainless Steel Handmade Chain Necklace With Sun Heart Conch Shell Cross Pendant
| Chain Style | Handmade Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 22g |
Original: $4.95
-65%$4.95
$1.73More Images





Wholesale Women's Minimalist Ins Style Gold Plated Geometric Stainless Steel Handmade Chain Necklace With Sun Heart Conch Shell Cross Pendant
| Chain Style | Handmade Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 22g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Handmade Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 22g |























