
Wholesale Women's Minimalist Light Luxury Cross Chain Necklace With Gold Plated Copper Zircon Pendant And Titanium Steel Chain
Wholesale Women's Minimalist Light Luxury Cross Chain Necklace With Gold Plated Copper Zircon Pendant And Titanium Steel Chain
| 458 | Titanium Steel Material Vacuum Furnace Electroplating 18K |
|---|---|
| Chain Style | Cross Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |
Original: $1.90
-65%$1.90
$0.66More Images




Wholesale Women's Minimalist Light Luxury Cross Chain Necklace With Gold Plated Copper Zircon Pendant And Titanium Steel Chain
| 458 | Titanium Steel Material Vacuum Furnace Electroplating 18K |
|---|---|
| Chain Style | Cross Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 458 | Titanium Steel Material Vacuum Furnace Electroplating 18K |
|---|---|
| Chain Style | Cross Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |























