
Wholesale Women's Minimalist Retro Goldplated Stainless Steel Beaded Necklace With Asymmetrical Maillard Color Sun Pendant
Wholesale Women's Minimalist Retro Goldplated Stainless Steel Beaded Necklace With Asymmetrical Maillard Color Sun Pendant
| Chain Style | Beaded Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Minimalist |
| Weight | 36g |
Original: $4.27
-65%$4.27
$1.49More Images




Wholesale Women's Minimalist Retro Goldplated Stainless Steel Beaded Necklace With Asymmetrical Maillard Color Sun Pendant
| Chain Style | Beaded Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Minimalist |
| Weight | 36g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Beaded Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Minimalist |
| Weight | 36g |























