
Wholesale Women's Minimalist Star Shape Stainless Steel Electroplated O Word Chain Clavicle Necklace
Wholesale Women's Minimalist Star Shape Stainless Steel Electroplated O Word Chain Clavicle Necklace
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Star Shape |
| Style | Minimalist Style,Minimalist |
| Weight | 8g |
Original: $3.54
-65%$3.54
$1.24More Images








Wholesale Women's Minimalist Star Shape Stainless Steel Electroplated O Word Chain Clavicle Necklace
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Star Shape |
| Style | Minimalist Style,Minimalist |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Star Shape |
| Style | Minimalist Style,Minimalist |
| Weight | 8g |























