
Wholesale Women's Natural Freshwater Pearl Tassel Earrings With Geometric Pattern Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plated Stainless Steel Ear Needles Highend Minimalist Accessories
Wholesale Women's Natural Freshwater Pearl Tassel Earrings With Geometric Pattern Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plated Stainless Steel Ear Needles Highend Minimalist Accessories
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End,Minimalist |
| Type Of Product | Accessories |
| Weight | 9g |
Original: $1.88
-65%$1.88
$0.66More Images















Wholesale Women's Natural Freshwater Pearl Tassel Earrings With Geometric Pattern Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plated Stainless Steel Ear Needles Highend Minimalist Accessories
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End,Minimalist |
| Type Of Product | Accessories |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End,Minimalist |
| Type Of Product | Accessories |
| Weight | 9g |























