
Wholesale Women's Natural Stone Stainless Steel Titanium Steel Hollow Geometric Light Luxury Style Inlaid With Gold Ring
Wholesale Women's Natural Stone Stainless Steel Titanium Steel Hollow Geometric Light Luxury Style Inlaid With Gold Ring
| Gender | Women's |
|---|---|
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlaid With Gold |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Hollow |
| Size | Gold |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 4g |
Original: $1.70
-65%$1.70
$0.59More Images






Wholesale Women's Natural Stone Stainless Steel Titanium Steel Hollow Geometric Light Luxury Style Inlaid With Gold Ring
| Gender | Women's |
|---|---|
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlaid With Gold |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Hollow |
| Size | Gold |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlaid With Gold |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Hollow |
| Size | Gold |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 4g |























