
Wholesale Women's Niche Geometric Stainless Steel Faceted Glass Stone Earrings 18K Real Gold Plated
Wholesale Women's Niche Geometric Stainless Steel Faceted Glass Stone Earrings 18K Real Gold Plated
| 2 | Exaggerated High-End Earrings |
|---|---|
| 3 | Zircon Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $5.87
-65%$5.87
$2.05More Images







Wholesale Women's Niche Geometric Stainless Steel Faceted Glass Stone Earrings 18K Real Gold Plated
| 2 | Exaggerated High-End Earrings |
|---|---|
| 3 | Zircon Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 2 | Exaggerated High-End Earrings |
|---|---|
| 3 | Zircon Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |























