
Wholesale Women's Pastoral Style Goldplated Stainless Steel Hollow Tulip Flower Bow Tie Multipendant Flat Cross Chain Necklace
Wholesale Women's Pastoral Style Goldplated Stainless Steel Hollow Tulip Flower Bow Tie Multipendant Flat Cross Chain Necklace
| Chain Style | Flat Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flowers,Bow Tie |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Bow Tie |
| Style | Pastoral Style,Shape,Pattern |
| Weight | 17g |
Original: $4.15
-65%$4.15
$1.45More Images




Wholesale Women's Pastoral Style Goldplated Stainless Steel Hollow Tulip Flower Bow Tie Multipendant Flat Cross Chain Necklace
| Chain Style | Flat Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flowers,Bow Tie |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Bow Tie |
| Style | Pastoral Style,Shape,Pattern |
| Weight | 17g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Flat Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flowers,Bow Tie |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Bow Tie |
| Style | Pastoral Style,Shape,Pattern |
| Weight | 17g |























