
Wholesale Women's Pastoral Style Stainless Steel Electroplated Flower Pendant Necklace With Flat Cross Chain
Wholesale Women's Pastoral Style Stainless Steel Electroplated Flower Pendant Necklace With Flat Cross Chain
| Chain Style | Flat Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | Pastoral Style,Plants And Flowers |
| Weight | 14g |
Original: $4.38
-65%$4.38
$1.53More Images




Wholesale Women's Pastoral Style Stainless Steel Electroplated Flower Pendant Necklace With Flat Cross Chain
| Chain Style | Flat Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | Pastoral Style,Plants And Flowers |
| Weight | 14g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Flat Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | Pastoral Style,Plants And Flowers |
| Weight | 14g |























