
Wholesale Women's Pearl Cross Pendant Necklace In Geometric Shape With 18K Real Gold Plating And Pvd Furnace Vacuum Real Gold Processing Stainless Steel Jewelry
Wholesale Women's Pearl Cross Pendant Necklace In Geometric Shape With 18K Real Gold Plating And Pvd Furnace Vacuum Real Gold Processing Stainless Steel Jewelry
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Old Money Style,Minimalist |
| Weight | 6g |
More Images





Wholesale Women's Pearl Cross Pendant Necklace In Geometric Shape With 18K Real Gold Plating And Pvd Furnace Vacuum Real Gold Processing Stainless Steel Jewelry
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Old Money Style,Minimalist |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Old Money Style,Minimalist |
| Weight | 6g |























