
Wholesale Women's Pearl Inlaid Geometric Drop Shape Stainless Steel Open Ring Light Luxury Minimalist Ins Style Jewelry
Wholesale Women's Pearl Inlaid Geometric Drop Shape Stainless Steel Open Ring Light Luxury Minimalist Ins Style Jewelry
| Gender | Open Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Shape |
| Processing Technology | Inlaid With Pearls |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Shape |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 17g |
Original: $3.30
-65%$3.30
$1.15More Images













Wholesale Women's Pearl Inlaid Geometric Drop Shape Stainless Steel Open Ring Light Luxury Minimalist Ins Style Jewelry
| Gender | Open Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Shape |
| Processing Technology | Inlaid With Pearls |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Shape |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 17g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Open Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Shape |
| Processing Technology | Inlaid With Pearls |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Shape |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 17g |























