
Wholesale Women's Personality Geometric Electroplated Stainless Steel Hand Jewelry And Earrings Set
Wholesale Women's Personality Geometric Electroplated Stainless Steel Hand Jewelry And Earrings Set
| Bundle Deal | Hand Jewelry + Earrings |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 40g |
Original: $3.48
-65%$3.48
$1.22More Images










Wholesale Women's Personality Geometric Electroplated Stainless Steel Hand Jewelry And Earrings Set
| Bundle Deal | Hand Jewelry + Earrings |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bundle Deal | Hand Jewelry + Earrings |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 40g |























