
Wholesale Women's Personality Trend Goldplated Stainless Steel Heart Water Drop Bell Pattern Cut Out Pendant Jewelry Set With Cross Chain
Wholesale Women's Personality Trend Goldplated Stainless Steel Heart Water Drop Bell Pattern Cut Out Pendant Jewelry Set With Cross Chain
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Necklaces + Bracelets |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 17g |
Original: $3.38
-65%$3.38
$1.18More Images






Wholesale Women's Personality Trend Goldplated Stainless Steel Heart Water Drop Bell Pattern Cut Out Pendant Jewelry Set With Cross Chain
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Necklaces + Bracelets |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 17g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Necklaces + Bracelets |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 17g |























