
Wholesale Women's Retro Ancient Style Geometric Pattern Square Striped Lace Inlaid Zircon Pendant Necklace With 18K Real Gold Plating And Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
Wholesale Women's Retro Ancient Style Geometric Pattern Square Striped Lace Inlaid Zircon Pendant Necklace With 18K Real Gold Plating And Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ancient Style,Shape,Pattern |
| Weight | 9g |
Original: $3.43
-65%$3.43
$1.20More Images







Wholesale Women's Retro Ancient Style Geometric Pattern Square Striped Lace Inlaid Zircon Pendant Necklace With 18K Real Gold Plating And Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ancient Style,Shape,Pattern |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ancient Style,Shape,Pattern |
| Weight | 9g |























