
Wholesale Women's Retro Elegant 18K Real Gold Plated Stainless Steel Flower Shape Snake Chain Rose Pendant Necklace
Wholesale Women's Retro Elegant 18K Real Gold Plated Stainless Steel Flower Shape Snake Chain Rose Pendant Necklace
| Chain Style | Snake Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Flowers |
| Style | Hepburn Style,Plants And Flowers |
| Weight | 34g |
More Images





Wholesale Women's Retro Elegant 18K Real Gold Plated Stainless Steel Flower Shape Snake Chain Rose Pendant Necklace
| Chain Style | Snake Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Flowers |
| Style | Hepburn Style,Plants And Flowers |
| Weight | 34g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Flowers |
| Style | Hepburn Style,Plants And Flowers |
| Weight | 34g |























